Szukasz wycieczek/wczasów?

605 170 074 marcin@manikar.pl

Szukasz transportu?

 607 353 108  jarek@manikar.pl
27.09 – 04.10.2020 - od 1580 zł DLACZEGO UZDROWISKO TRUSKAWIEC?
Truskawiec to jedno z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk na Ukrainie. Niegdyś do Truskawca przybywali „na leczenie” wybitni Polacy, dzisiaj to Ty możesz skorzystać z dobrodziejstw płynących z klimatu tego regionu. Uzdrowisko Truskawiec zasłynęło jako luksusowy kurort i stało się największym europejskim centrum przemysłu zdrowia i wypoczynku, oddalonym od Przemyśla około 100 km. W Truskawcu i okolicach znajduje się 14 naturalnych źródeł mineralnych. Posiada unikalne w skali światowej pokłady wód mineralnych takich jak: Nausia, Zofia, Maria, Bronisława, Józia, Edward i inne. Klimat Truskawca oraz zabiegi dają bardzo dobre wyniki leczenia w chorobach nerek (kamica), układu moczowego, chorobach wątroby, trzustki, pęcherzyka żółciowego, chorobach przewodu pokarmowego, cukrzycy, chorobach ginekologicznych i zapaleniach prostaty.

OPIS OBIEKTU VESNA: Leczenie w tym kurorcie nie opiera się tylko na kuracji pitnej wód mineralnych  ale na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny i przemysłu kosmetycznego w ekskluzywnym zakładzie przyrodoleczniczym w kompleksie ,,Mirotel  Resort  & Spa”. Zakład wodoleczniczy ,,Med – Palac” oferuje długą listę zabiegów fizykoterapii przy pomocy aparatury, hydroterapii i balneoterapii. Zabiegi połączone są z piciem wód mineralnych.

Rodzaje zabiegów: hydroterapia, termoterapia, fizykoterapia, profilaktyka powikłań cukrzycy, rehabilitacja po leczeniu operacyjnym - przywrócenie aktywności ruchowej, kompleksowy program oczyszczania organizmu ,,DETOX” , program życie bez alergii, pijalnia wód mineralnych- szeroki wybór wód leczniczych.

POBYT W OŚRODKU VESNA OBEJMUJE: 3 zabiegi  dziennie wg. wskazań lekarza sanatoryjnego / dwa ,,suche” w miejscu zakwaterowania, jeden ,,mokry” w ,, Med – Palace” oddalonym o 5 min. drogi.   Zabiegi odbywają się w każdy dzień łącznie z sobotami i niedzielami, 2 badania lekarskie. Zakwaterowanie w zależności od wybranej oferty:


Cena zależna od standardu pokoju (pokoje dwuosobowe): 
Pokój polepszony standard: 1730 zł
Pokój standard: 1580 złCena zawiera:
· zakwaterowanie w pokoju o wybranym standardzie (7 noclegów),
· przejazd autokarem,
· wyżywienie 3 razy dziennie (bufet),
· 3 zabiegi  dziennie wg. wskazań lekarza sanatoryjnego / dwa ,,suche” w miejscu zakwaterowania, jeden ,,mokry” w ,, Med – Palace” oddalonym o 5 min. drogi.   Zabiegi odbywają się w każdy dzień łącznie z sobotami i niedzielami, 2 badania lekarskie.
· ubezpieczenie KL i NNW

!!!OPŁATA UZDROWISKOWA – płatna indywidualnie w recepcji  9.45 UAH/ 1os. / za każdy dzień dla osób pow. 18 roku życia!!!
!!!WYJAZD TYLKO Z PASZPORTEM!!!

Galeria:
 

Jesteś zainteresowany tymi wczasami? Zarezerwuj termin wypełniając poniższy formularz.